Jdi na obsah Jdi na menu

KALE zpět na hudební scéně

26. 9. 2012

Po delší pauze kapela v listopadu 2011 začala znovu vystupovat.
V Praze se stala její oblíbenou hospůdkou Balbínova poetická, kde  měli pár skvělých koncertů, které  přesvědčili o tom, že fanouškové na ně nezapomněli.

A to kapelu  dobilo energií a KALE je zpět.

Letos už má za sebou pár skvělých koncertů, vystoupení na festivalech doma i v zahraničí. Mohli jste je vidět a slyšet  na festivalu v Karviné, v Lysé nad Labem i na Sázavafestu v Benešově, taky na pravidelných koncertech v Praze v Balbínce, v Akropolisu,Cross Café anebo v Café v Lese,a v neposlední řadě na festivalu v Německu v Stuttgartu.

Hodně  potěšilo kapelu  i vystoupení s paní Pilarovou na přehlídce Osmana Laffity vrámci Khamora 2012 , kde si zahráli Montiho čardáš.

Kapela se taky rozrostla o jednoho nového člena - Marka /Marcuse/ Mika. Syn jednoho ze stálych členů kapely Emila "Bišu" Mika .

Marek - skvělý kytarista, jednak dal  svou hrou do hudby "prvky jazzu" a jednak s ním kapela "omládla".  Marek byl nedjřív zástup za Milana Kroku, který hostoval dlouhodobě v jiném projektu, ale nakonec se kapela rozhodla, že bude 6-ti členná a rozhodnutí je určitě správné.

KALE JSOU ZPĚT a  s nimi i kvalitní a vysoce profesionální romská muzika.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář